RelvakinnitusMeie uut tüüpi relvakinnitused on välja töötatud koostöös Norra kaitseväega ning testitud nende laborites.

Video  https://www.youtube.com/watch?v=f5mrPNm-bGo

Norra sõjavägi kasutab neid kinnitusi enamikes sõidukites. Relvakinnitused on konstrueeritud nii uut tüüpi kui vanemate tulirelvade turvaliseks kinnitamiseks nii soomustatud kui soomustamata sõidukitesse, rasketehnikale ja laevadele.
Kinnituse lukustatav versioon sobib kasutamiseks ka politseile ja turvateenistusele. Kinnituse konstruktsioonis on tähelepanu pööratud vähimalegi detailile, viies seadme kasutuskerguse ja funktsionaalsuse täiesti uuele tasemele. Relvakinnitused on varustatud liikuva esi- ja tagakinnitusega, mis võimaldab kasutada raami erineva pikkusega tulirelvade kinnitamiseks. Relvakinnitused võib paigaldada otse sõiduki kabiini seinale, kuigi enamasti tuleb kasutada vahekinnitusi, sest raami paigaldamiseks napib siledaid pindu.
Tagumine kinnitus on konstrueeritud lukustusklambrina, mis relva paigal hoiab, kui lukustushooba sissepoole ja keskele lükatakse. Selle tulemusena lukustab kinnitus end mehaaniliselt ise. Eesmine kinnitus on konstrueeritud kõigi relvatüüpide jaoks, nii tagasilöögivõimendiga kui ilma. Toru ots lükatakse kinnitusse. Kui relvakinnitust kasutatakse lühikese tulirelva jaoks, saab esikinnitust pöörata, nii et see jääb tagakinnitusega vastastikku. Haarde muutmiseks saab lukustushooba tõsta, pöörates ja reguleerides samal ajal kinnitust.
Vaheraami ülesanne on võimaldada esi- ja tagakinnituse vahelise kauguse reguleerimist, et kinnitada saaks erinevat tüüpi relvi.
Vaheraam on saadaval kahes põhimõõdus, aga optimaalse paigalduse saavutamiseks sõidukis on neid võimalik reguleerida.
Sõidukis kasutatav vahekinnitus koosneb kahest vaheraami paigal hoidvast kinnitusklambrite komplektist.