Ettevõttest

img1

 

Toci OÜ on üks juhtivatest masinaehituslike profiil- ja lehtmetallist toodete valmistajatest Balti riikides.

Toci on 2006. aastal asutatud pereettevõte, mis on tänaseks kasvanud keskmise suurusega tootmisettevõtteks. Ettevõte annab tööd 60 töötajale ning sellel on arvukalt partnereid ja hankijaid kogu maailmas.

Toci on lühend inglisekeelsetest sõnadest trustworthy (usaldusväärne), operative (operatiivne), competitive (konkurentsivõimeline) ja innovative (uuendusmeelne). Nendest põhimõtetest lähtume ka oma igapäevategevustes.

Meie kogenud töötajatel on pikaaegne kogemus töötlevas tööstuses, mis tagab ettevõttes püsiva oskusteabe ja kõrge kvaliteeditaseme. Toetame ka elukestvat õpet – meie eesmärk on erinevate koolituste ja kursuste abil tagada oma töötajate erialaste oskuste pidev arendamine. Tocil on pikaaegne koostöö Tartu Kutsehariduskeskusega, kellel aitame koolitada uut põlvkonda keevitajaid, lukkseppasid ja oskustöölisi. Samuti teeme koostööd kõigi Eesti suuremate ülikoolidega nii tootearenduse kui ka toodete kontrolli alal.

 

 
Oleme investeerinud kaasaegsetesse töövahenditesse ja töötingimustesse, tänu millele saame oma klientidele pakkuda kiiremat ja kvaliteetsemat teenust. Meie jaoks on oluline meie töötajate tervis ja heaolu. Tööohutuse alaste nõuete parimat võimalikku järgimist aitavad tagada ELi nõuetele vastavad kaasaegsed töötingimused ja -ruumid ning seadmed:
   • 2012. aastal valmis 1000 m2 tootmishoone, milles asuvad erinevad CNC-laser-, -painutus- ja
    -treipingid.
   • 2014. aasta lõpus valmis teine 1000 m2 tootmishoone, kus asuvad meie keevitus- ja
     koosteosakonnad. Sellele lisandus ca 3000 m2 suurune laopind.
   • 2018. aastal valmis kolmas tootmishoone, kus asuvad roostevabast terasest toodete töötlemiseks
     vajalikud seadmed ja robotid.

Jätkame investeeringuid tootmise pidevaks uuendamiseks ja töötingimuste parandamiseks, et muuta töö veelgi efektiivsemaks.

Toci on sertifitseeritud standardite ISO 9001, ISO 14001 ja EN 1090 kohaselt.

Juhtiv krediidireitinguid koostav ettevõte Bisnode on andnud Toci OÜ-le krediidireitingu AAA, mis kinnitab, et ettevõte on usaldusväärne ja finantsnäitajate poolest tugev. Meie finantsolukord on väga hea ning äririsk väga madal. See annab meie klientidele ja hankijatele kindlustunde, et oleme neile stabiilne ja usaldusväärne partner.

Vaadake meie tegemisi ka YouTube-s Toci Video

Võtke meiega ühendust e-kirja teel toci@toci.ee või telefonil +372 56 604 111 ning Teie metalltooted valmivad kiiresti ja kvaliteetselt!